Prosta stronaNZOZBadania Warunki przyjeć w ramach ubezpiecznia NFZFUNDACJA "DLA NIEJ"
badanie i leczenie nietrzymania moczuProgram profilaktyki raka szyjki macicydiagnostyka i leczenie zmian na szyjce macicydiagnostyka i leczenie zmian na sromiediagnostyka i leczenie stanów zapalnychUltrasonografia
badanie i leczenie nietrzymania moczu


Częstym problemem zdrowotnym u kobiet jest nietrzymanie moczu. Dolegliwość ta dotyczy kobiet w różnym wieku, jednak wyraźnie wzrasta po 60-tym roku życia i dotyczy 50-60% Pań.
Nietrzymanie moczu pogarsza jakość życia kobiety i dezorganizuje życie osobiste i zawodowe.
W ostatnich latach w Polsce zwiększa się liczba specjalistycznych ośrodków zajmujących się diagnozowaniem i leczeniem tej przykrej dolegliwości. Wczesne i precyzyjne rozpoznanie przyczyn choroby pozwala na wdrożenie odpowiedniego, "celowanego" leczenia, które nie zawsze jest leczeniem operacyjnym. Leczenie farmakologiczne i odpowiednie ćwiczenia niwelują dolegliwości i poprawiają komfort życia kobiety.
Wychodząc na przeciw Paniom z problemem nietrzymana moczu NZOZ Przychodnia Położniczo- Ginekologiczna przy ul. NMP Królowej rodzin 21 w Białymstoku zaprasza na badania urodynamiczne, konsultacje specjalisty i ewentualne leczenie.


tel. 730 007 823 - informacja w sprawie badań urodynamicznych ( spec. położna Jolanta A. Czebotar)
Prosta stronaNZOZBadania Warunki przyjeć w ramach ubezpiecznia NFZFUNDACJA "DLA NIEJ"